W dniach 17-20 grudnia 2012 r. odbyła się w naszej szkole loteria ozdób świątecznych.
6 grudnia, zgodnie z tradycją zawitał do naszej szkoły Św. Mikołaj.
27 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa,w której wzięli udział uczniowie klas IV-VI.
W dniach 17-20 grudnia 2012 r. odbyła się w naszej szkole loteria ozdób świątecznych.
6 grudnia, zgodnie z tradycją zawitał do naszej szkoły Św. Mikołaj.
27 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa,w której wzięli udział uczniowie klas IV-VI.