Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy przygotowali przepiękne ozdoby świąteczne na potrzeby organizowanego już po raz drugi w naszej szkole „Kramiku świątecznego”.
Po raz drugi z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole organizowany jest „Kramik świąteczny”.
Wizyta pszczelarza – p. Zdzisława Karwata to kolejne spotkanie z „ciekawym człowiekiem”.
Z cyklu spotkań z ciekawym człowiekiem 19 listopada 2013 r. mieliśmy okazję gościć pana Grzegorza Wojtanowskiego – leśnika Nadleśnictwa Gromnik.
„Ślubuję uroczyście być dobrym kolegą i wzorowym uczniem!” – takie przyrzeczenie złożyli dziś (15.10) pierwszoklasiści, którzy w tym roku podjęli naukę w Szkole Podstawowej w Łowczowie. Uroczystość odbyła się z udziałem uczniów ze starszych klas, nauczycieli, a także rodziców, których nie mogło zabraknąć w tym ważnym dla ich dzieci momencie.



