W styczniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział po raz pierwszy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym PANGEA organizowanym przez Międzynarodowe Gimnazjum I Liceum MERIDIAN w Warszawie pod patronatem MEN, Kuratorów Regionalnych oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula. W konkursie wzięło udział ponad 100 000 uczestników w różnych kategoriach wiekowych.



